PARTNERIŲ PASIŪLYMAI

Nenumaldomai artėja dar viena šventė, kurios organizavimas slegia Jūsų pečius? Norite, jog ji būtų nereali, šauni, nuotaikinga….? Mūsų naujieji kolegos GoCrazy padės Jums ir paruoš originalų mergvakarį su tikrais armijos vyrais, arba suorganizuos nepamirštamą karinį generolo gimtadienį Jūsų vaikui.

Generolo gimtadienis

Jūsų vaikas tikra vietoje nenustygstanti asmenybė, kuris žavisi karine atributika, jam patinka šaudyti ir jis domisi ginklais? Neretai žiūri karinius filmus o vėliau nenumaldomai pasakoja jų ištraukas? GoCrazy padės surengti tikrą karinį gimtadienį ir Jūsų vaikas galės gyvai pajausti tikro kareivio gyvenimą.

Renginio pradžioje vaikai skirstysis į dvi komandas, sugalvos savo šūkius, žais įvairias estafetes ir turės išmokti pagrindinę armijos taisyklę – klausyti vyresniųjų bei dirbti komandoje. Tai įvykdę vaikai šaudys iš Kalašnikovo imitacinių šautuvų, dalyvaus orientacinėse varžybose, gamins tikro sauso kariško maisto davinį, mokinsis suteikti pirmąją pagalbą sužeistiesiems bei vykdys kitas linksmas užduotis, o renginuko pabaigoje pagrindinis kaltininkas – jubiliatas, gaus sertifikatą kaip įrodymą, jog išlaikė visas rungtis.

Renginukas visiškai saugus, tėveliai galės pasiilsėti 2 valandas stebėdami vaikus – vedėjai du patyrę instruktoriai kurie puikiai susitvarko su išdykusių vaikų būriu.
Mergvakaris armijoje

Renginuko pradžia - puki staigmena jaunąjai ir gera juoko dozė Jums, linksmiausia vieta - nuotakos grobimas jai nieko apie tai nežinant. Du kaukėti armijos vyrai, šaudydami ir naudodami dūmines šaškes, pagrobs jaunąją ir išsiveš ją ekstremaliai pasivažinėti. Grįžus ji trumpam taps aktore ir parodys šaunų pasirodymą savo geriausioms draugėms.
Vėliau, kad pasijaustumėte kaip tikroje armijoje, būsit papuoštos kareiviškais švarkais, o veidai padažyti kareivišku makiažu.

Renginio metu Jūsų laukia begalės linksmų ir nuotaikingų užduočių, o jaunoji turės parodyti visus savo įmanomus sugebėjimus ir žinias, kaip pasirūpinti būsimu vyru. Programos pabaigoje jaunoji gaus mergvakario priesaiką bei sertifikatą, o svarbiausia – gera nuotaiką